Már 30 éve segítünk!

Technikai    számunk:

0114

Keresés
Close this search box.

A túlélés tudománya

A leghasznosabb könyv, amellyel az ember valaha is rendelkezni fog. Az emberi értékelés Hubbard-féle táblázata köré épülő könyv A túlélés tudománya az emberi viselkedés első pontos előrejelzését biztosítja. A táblázat megadja az egyén túlélési potenciáljának valamennyi lehetséges megnyilvánulását a legmagasabbtól a legalacsonyabb szintig, és ez a könyv ettől lett a Tónusskála teljes könyve. Ha egy személynek csupán egy vagy két tulajdonságát ismerjük, e táblázat használatával megállapítható az illető helye a Tónusskálán, és akkor a többit már tudjuk is; e táblázat precízen megmutatja az illető egész személyiségét, magatartását és jellemét. A túlélés tudománya előtt a világ meg volt győződve arról, hogy az esetek nem képesek javulásra, csak romlásra.

Scroll to Top