Már 30 éve segítünk!

Technikai    számunk:

Close this search box.

Eseményeink

Az alábbi programjainkra a belépés mindenki számára ingyenes!

Filmvetítés

Időpont: a hét minden egyes napján

Választható filmek:

• Dianetika: Az eredeti tézis
  • Dianetika: Egy tudomány kialakulása
  • Az Első könyv története
  • A házaspár
  • Ember – A kifűrkészhetetlen
  • TR-ek* az életben

*TR-ek: (TR = training routine) Egy lelkészképzési gyakorlat, gyakran kommunikációs képzési drillként utalunk rá. Számos különböző TR van, mindegyik gyakorlati drill, ami arra lett tervezve, hogy növelje a lelkész tanuló kompetenciáját azokban az alapvető jártasságokban, amelyek a szellemi tanácsadáshoz (auditáláshoz) és az élethez szükségesek, vagyis a kommunikációban.

Oklevélátadó

Időpont: 2024. április 12. péntek 18:00

IV. emelet – Kápolna

Gyere el és ismerjük el együtt azokat a szcientológusokat, akik a hét során lezártak egy újabb szintet a teljes szellemi szabadság felé való haladásukban! Hallgasd meg te is a nyereségeiket, tapasztalataikat!

Jótékonysági koncert a beteg gyermekekért

Időpont: 2024. április 21. vasárnap 15:00

IV. emelet – Kápolna

A Szcientológia Egyháznál évek óta támogatunk adományokkal nemes célokat. Ezt a hagyományt folytatjuk idei jótékonysági koncertünk megszervezésével is, ahol a művészet segítségével és összefogással szeretnénk előmozdítani a gyermekek megfelelő egészségügyi ellátását.

További részletek a nyilvános Facebook eseményen!

Időpont: 2024. április 21. vasárnap 15:00

Szcientológia Egyház Szeged Misszió
6722 Szeged, Honvéd tér 5/B.

Prédikáció: Az emberi szellem rehabilitálása
Csoportauditálás*: A test kontrollálása

Várunk szeretettel a Szcientológia vasárnapi szertartáson! A Szcientológia Egyház nem felekezethez kötött, így bármely vallás és világnézet híveit szívesen látjuk.

*csoportauditálás: a Szcientológia szellemi tanácsadásnak csoportokon alkalmazható eljárásait jelenti, és arra irányul, hogy segítsen az egyének lelki fejlődésében.

Időpont: 2024. április 28. vasárnap 11:00

Prédikáció: Veszélyes környezet
Csoportauditálás*: Elfogadni és visszautasítani

Anyák napi vasárnapi szertartás

Időpont: 2024. május 5. vasárnap 10:00

Prédikáció: Az emberi elme
Csoportauditálás*: Ne engedjétek, hogy elmenjenek a tárgyak

Várunk szeretettel egy koncerttel egybekötött különleges Szcientológia vasárnapi szertartáson! A Szcientológia Egyház nem felekezethez kötött, így bármely vallás és világnézet híveit szívesen látjuk.

Tapasztald meg, hogy a Szcientológia gyakorlatias elveinek és ismereteinek alkalmazása rád mint szellemi lényre hogyan segíthet az életed jobbá tételében! Frissítőkkel várjuk vendégeinket.

Időpont: 2024. május 5. vasárnap 11:00

Prédikáció: A Dianetika, a Szcientológia és azon túl
Csoportauditálás*: Érzékelés

Időpont: 2024. május 12. vasárnap 11:00

3530 Miskolc, Kisavas alsó sor 22.

Prédikáció: Az ember és az aranygömb
Csoportauditálás*: Múlt, jelen és jövő

Időpont: 2024. május 19. vasárnap 11:00

Prédikáció: A Legfelsőbb Lény
Csoportauditálás*: Távolságprocessz

Időpont: 2024. május 26. vasárnap 11:00

Prédikáció: Az ember szakadatlan kutatása
Csoportauditálás*: Találjatok egy padlót

Időpont: 2024. június 2. vasárnap 11:00

Prédikáció: A kívülálló harmadik törvénye
Csoportauditálás*: Döntsétek el, hogy csendben lesztek

A valódi ok- párkapcsolati mini szeminárium

Időpont: 2024. április

földszinti szeminárium terem

Ha szeretnél megtudni hasznos információkat arról, hogy hogyan legyen sikeres párkapcsolatod, akkor gyere el és tudj meg többet a témában ezen a szemináriumon. A részvétel ingyenes.