Már 30 éve segítünk!

Technikai    számunk:

0114

Keresés
Close this search box.

Tiszta test, tiszta elme

Az az igazság, hogy a világunk teljesen át van itatva mérgező anyagokkal: kábítószerek és gyógyszerek, szennyeződések, háztartási vegyszerek, tartósítószerek és így tovább. Ezek az anyagok évekig eltárolódhatnak a testedben, tompíthatják az érzékeidet, csökkenthetik a tisztán gondolkodás képességét, és ami még rosszabb, megakadályozhatnak bármilyen előrehaladást szellemi és lelki téren is.

Ebben a könyvben L. Ron Hubbard teljes leírást ad a Purification programról, erről a teljesen természetes rendszerről, amely arra szolgál, hogy eltávolítsa a szervezetből a felgyülemlett drogokat és mérgeket, és felszabadítsa az embert a testét, az elméjét és a szellemét befolyásoló pusztító hatásoktól.

Scroll to Top